Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2024-10-14

Dnia 11 października br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie Pan Paweł Ostrzywilk, były absolwent naszej szkoły Pan Józef Domagała i przedstawiciele Rady Rodziców.

W części oficjalnej Dyrektor szkoły Pani Agnieszka Siejka-Lasoń podziękowała wszystkim nauczycielom oraz pracownikom za trud i poświęcenie włożone w edukację młodzieży i wyraziła swoją wdzięczność za zaangażowanie w pracy zawodowej.

W czasie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła Panu Józefowi Domagale statuetkę przyjaciela szkoły.

Uczniowie przygotowali wyjątkowy koncert życzeń, podczas którego wybrzmiały podziękowania, wyrazy wdzięczności oraz piękne życzenia skierowane do dyrekcji, nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich pracowników szkoły. Szczególnie wzruszający był występ szkolnego zespołu muzycznego, który wykonał znane piosenki. Dziękujemy za ten piękny muzyczny prezent!